top of page

Kalp Dilinin Temelleri II Nedir?

Şiddetsiz İletişim yolculuğunuzda ilerliyor aynı zamanda kendinizi sık sık sizi hayata yabancılaştıran eski alışkanlıklarınıza düşerken yakalıyorsanız bu program sizin için. 

📌Kendinizle bağlantınızı derinleştirmek, kendinize empati becerilerinizi geliştirirken düşman imgelerini dönüştürmek.

📌Öfke, suçluluk, utanç, haset, kıskançlık gibi konforsuz duyguları daha yakından tanıyarak, onları ihtiyaçlara dönüştürerek güçlenmek.

📌Şiddetsiz İletişim yaklaşımıyla güç kavramına yeniden bakmak ve güçlenmek.

📌Rica edebilme kapasitesini artırmak.

Konu Başlıkları: 

Kendime Empati

Empati

Öfke

Utanç

Suçluluk

Hayır Duymak/Hayır Demek

Düşman resimlerini dönüştürmek

Kendini Dürüst İfade

Güç 

Kimler Katılabilir?

Kalp Dilinin Temelleri-2 programı, Kalp Dilinin Temelleri-1 programının devamı niteliğinde. Aynı zamanda en az 38 saat online ya da 6 gün yüz yüze Şiddetsiz İletişim eğitimi almış, Şiddetsiz İletişim yolculuğuna devam ederken hayata yabancılaştıran alışkanlıklarından özgürleşerek güçlenmek isteyenler herkes faydalanabilir. 

 

Katılım belgesi veriyor musunuz?

Evet. Katıldığınız buluşmaların başlıklarını ve saatleri belirtilerek katılım belgesi hazırlayacağım ve size adınıza özel soft kopya olarak ileteceğiz.

Bilmenizde Fayda Var: Bu seminerde yapılacak çalışmalar terapi niteliği taşımaz ve terapinin yerine geçmez. Kendinizin veya başkalarının zor olaylar hakkında konuşmasının sizi istemediğiniz biçimde etkileyeceğini düşünüyorsanız, bu seminer size göre olmayabilir. Paylaştığımız süreçlerin ve bilgilerin yolculuğunuzda işinize yarayacağını ummakla birlikte, aşırı psikolojik zorlukları destekleyecek kaynaklara sahip değiliz.

Sadece Uzman oturumlarına katılmak için (3 Uzman konuk: Defne Erdur, Leyla Navaro, Feride Gürsoy) lütfen formu doldurun.

 

* Şiddetsiz İletişim öğrenme yolculuğu dönüşlü bir öğrenme yolculuğudur. Dönüşlü öğrenme hakkında bilgi için lütfen tıklayın.

bottom of page