top of page

Marshall Rosenberg’in Şiddetsiz İletişim yönteminin temellerini tanımaya yönelik giriş seminerleri sunuyorum. Giriş seminerlerinde temel olarak Marshall Rosenberg’e göre şefkati engelleyen iletişim biçimleri, Şiddetsiz İletişim’in 4 bileşeni (Gözlem, Duygu, İhtiyaç, Rica), empati, kendime empati, takdir ve şükranın güçlendirici etkisi gibi konulara odaklanıyorum. Günlük hayatta sesinizi duyurmaya çalışırken işlerin daha da sarpa sarmasından bıktınız ve kendinizle de başkalarıyla da huzur bulmak, barış için gücünüzü toplamak ve bir adım atmak istiyorsanız benim hayatımı zenginleştiren Şiddetsiz İletişim'le tanışmanızı çok isterim.  

Kalp Diline Giriş Eğitimi, Şiddetsiz İletişim Giriş Eğitimi
Şiddetsiz İletişim Temelleri, Kalp Dilinin Temelleri

Giriş semineri almış olanların yolculuklarında derinleşmelerine eşlik etmekten büyük keyif alıyorum. Yıllık program olarak bilinen, Şiddetsiz İletişim Temel Bilgilerinin ilk bölümünü içeren bu seminerlerde Marshall Rosenberg'in Şiddetsiz İletişim Bir Yaşam Dili kitabının içeriğini takip ediyorum. 

Şiddetsiz İletişim yolculuğunuzda ilerliyor, aynı zamanda kendinizi sık sık sizi hayata yabancılaştıran eski alışkanlıklarınıza düşerken yakalıyorsanız bu program sizin için. 

Şiddetsiz İletişim Temelleri, Kalp Dilinin Temelleri
Şiddetsiz İletişim Derinleşme, Kalp Dili Derinleşme Eğitimi

Temel eğitim programı sonrasında Şiddetsiz İletişim’i yaşamımıza katmak, biraz daha kendimizi anlamak, anladıkça başkalarıyla da empatik bağları geliştirmek üzere derinleşeceğiz. 

Şiddetsiz İletişim öğreniyorum ve yüreğim paylaşma isteğiyle dolu diyenler için bir program.

Şiddetsiz İletişimi Paylaşmak
Şiddetsiz İletişim Topluluk İnzivası

Kalp dili topluluk inzivasını Deniz Spatar ve Stephan Seibert liderliğinde, Kalp Dili ekibinin desteğiyle hazırlıyoruz. Bu inzivaya en az Kalp Diline giriş semineri'ne katılmış olan herkes gelebilir.

Şiddetsiz iletişim paylaşmak, eğitmenlik yolunda yürümek ve/veya yolculuğunda ileri seviyede derinleşmek isteyenler için bu programı özel olarak tasarladık.

Şiddetsiz İletişimi Paylaşmanın Özü, Deniz Spatar, Stephan Seibert

Belli bir konuda kendi içinde netleşmek isteyen, kendi duygu ve ihtiyaçlarıyla bağlantı kurup net adımları belirlemeyi özleyen bireylerle yüzyüze görüşmeler yapıyorum.

Şiddetsiz İletişim’in uyuşmazlık çözümü metoduyla uyuşmazlık çözümleri için çiftler, arkadaşlar, aile bireyleri, iş arkadaşlarının birbirini duyması ve anlaması için alan tutuyorum.

Şiddetsiz İletişim paylaşmak isteyenlerle birebir görüşmeler yaparak, kendi yol haritalarını çizmelerine destek oluyorum. Mentorluk sunduğumda kendi deneyimlerimi paylaşırken, aynı zamanda yol arkadaşlarımın kendi seslerini bulmalarına, büyüme ve gelişme eşiklerini keşfetmelerine katkıda bulunmayı hedefliyorum.

DenizSpatar-1-2-scaled.jpg
bottom of page