top of page

Şİ Paylaşmak Programı Nedir?

Şiddetsiz İletişim öğreniyorum ve yüreğim paylaşma isteğiyle dolu diyenler için bir program.

📌Öğretmek mi paylaşmak mı? Bu temel ayrım etrafında kendi paternlerimi keşfetmek 

📌Öğrencilik ve iş hayatımın Şiddetsiz İletişim alanına getirdiği sistemik alışkanlıkları keşfetmek 

📌Şiddetsiz İletişim paylaşırken beni motive eden ihtiyaçları fark etmek ve paylaşmaya hizmet edecek yeni stratejiler bulmak

📌Şiddetsiz İletişim ile yaşama motivasyonumu artırmak

Konu Başlıkları

Şiddetsiz İletişim Paylaşmak buluşmalarında hep birlikte Şiddetsiz İletişim yaşamak; yaşarken Şiddetsiz İletişim'i paylaşmayı motive eden ihtiyaçlarımızla bağlantı kurmak üzere bir yolculuk yapacağız.  Şiddetsiz İletişim'in anahtar kavramlarıyla ilişkimizi bir kez daha gözden geçirirken sistemden getirdiğimiz öğrenme kalıplarımızı görmek ve hayatı zenginleştirecek yeni yollar keşfetmek  için alan açmaya niyet ediyoruz. Buluşmaların sonunda her birimiz kendi yol haritamızı oluşturmak üzere öz değerlendirme yapacağız. 

 

Kimler Katılabilir?

En az 80 saat online ya da 10 gün yüz yüze Şiddetsiz İletişim seminerine aktif olarak katılmış, Şiddetsiz İletişim öğrenmek ve yaşamak niyetiyle dolu herkes.

Katılım belgesi veriyor musunuz?

Evet. Katıldığınız buluşmaların başlıklarını ve saatleri belirtilerek katılım belgesi hazırlayacağım ve size adınıza özel soft kopya olarak ileteceğim.

Bilmenizde Fayda Var: Bu seminerde yapılacak çalışmalar terapi niteliği taşımaz ve terapinin yerine geçmez. Kendinizin veya başkalarının zor olaylar hakkında konuşmasının sizi istemediğiniz biçimde etkileyeceğini düşünüyorsanız, bu seminer size göre olmayabilir. Paylaştığımız süreçlerin ve bilgilerin yolculuğunuzda işinize yarayacağını ummakla birlikte, aşırı psikolojik zorlukları destekleyecek kaynaklara sahip değiliz.

bottom of page